Kibicuj na meczach ROW i wygrywaj nagrody!

Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży, które trenują w RKP ROW RYBNIK i juniorskich zespołach ROW 1964 Rybnik!

Już 20 sierpnia o godz. 17:00 pierwszy mecz ligowy ROW-u. Na Stadionie Miejskim rybniczanie podejmą Spójnię Landek. Od sezonu 2022/23 chcemy zachęcić wszystkie dzieci i młodzież trenujące w naszym klubie do licznego uczęszczania w meczach seniorów.

Na najbliższe spotkanie ligowe prowadzone będą listy młodych piłkarzy, którzy z danego rocznika chcą wybrać się na to spotkanie. Prawdopodobnie od kolejnego spotkania, każdy z piłkarzy dostanie od trenera specjalny karnet, na podstawie którego będą rozliczani w klasyfikacji roczników. Najliczniej reprezentująca grupa wygra zorganizowane zakończenie rundy w Sali Zabaw Pirat wraz z pizzą i napojami.

Ponadto wśród młodych piłkarzy, którzy będą mieli najwyższą frekwencję rozlosowana zostanie oficjalna koszulka pierwszej drużyny ROW wraz z gadżetami.

Specjalny Karnet będzie również uprawniał do biletu ulgowego dla rodzica (taty, dziadka, brata itp.) na mecz. Kobiety i dzieci do lat 13. na mecze ROW 1964 Rybnik wchodzą za darmo.

Listy grup (rocznik, imię i nazwisko) na najbliższe spotkanie proszę wysyłać na maila: marketingrkprow@gmail.com do soboty, 20 sierpnia do godz. 12.00.

UWAGA! Warunkiem zaliczenia grupy w meczu jest minimum 10 osób.