Wczoraj smutek – dzisiaj radość!

druzynaPiłka nożna to taka gra, gdzie huśtawka nastrojów to codzienność. Tak się dzieje nie tylko w trakcie poszczególnych meczy, ale bywa że i na zakończenie rozgrywek czy też rundy jesiennej. Wczoraj (tj. 11.11.2017 r.) nasza drużyna trampkarzy rocznika 2004 trenera Krzysztofa Skupnia smuciła się po porażce  z MOSiR Jastrzębie 0:1, co było równoznaczne ze spadkiem z I-ej do II-ejligii wojewódzkiej. A dzień później w zupełnie odmiennych nastrojach kończyli mecz z BTS REKORD Bielsko-Biała ich o rok młodsi koledzy z II ligii wojewódzkiej młodzików rocznika 2005 trenowani przez Krzysztofa Podleśnego.

Dzięki zwycięstwu w takim samym stosunku  1:0 wywalczyli  awans do I-ejligii wojewódzkiej młodzików. I słowo „wywalczyli” jest tu jak najbardziej na miejscu. Przeciwnicy nie tylko w tym ostatnim meczu, ale i we wszystkich poprzednich „tanio skóry nie sprzedali”, za co im szacunek, a dla naszych chłopaków dodatkowy powód do satysfakcji!!!

Dziękujemy  rodzicom i dziadkom za wsparcie na trybunach i poza nimi. Was nie trzeba przekonywać, że dla takich emocji warto się angażować i że takich emocji nie doświadczamy na co dzień !?

Wszystkim zawodnikom oraz ich trenerowi – Krzysztofowi Podleśnemu szczere gratulacje od Zarządu i wszystkich sympatyków naszej drużyny.  (S.J.)

Na zdjęciu  drużyna z trenerem tuż po zwycięskim meczu z BTS REKORDEM Bielsko-Biała.

druzynaGRATULACJE!!!