WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW!!!

 
Z racji iż rozpoczynają się wakacje, klub RKP ROW Rybnik, zdając sobie sprawę z licznych wyjazdów wakacyjnych w różnych terminach, rozpoczyna już przygotowania do nowego sezonu 2019/2020.
 

 
W związku z tym, każdy Trener na ostatnich zajęciach rozdaje „deklaracje karty gry amatora” (plik do pobrania). Karta amatora służy deklaracji, iż syn w najbliższym sezonie będzie reprezentował klub RKP ROW Rybnik w rozgrywkach ligowych, zaś dokument wymagany jest przez organ prowadzący. Dotyczy to wszystkich roczników uczestniczących w rozgrywkach, tzn.: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. Jeśli, któryś z zawodników nie dostał takiego druku, można go uzyskać u Pani Ewy na RKP, Pana Prezesa, bądź Trenera Koordynatora. Karty składamy Trenerom, bądź w klubie do końca czerwca. Na podstawie ilości kart amatora będą zgłaszane drużyny do rozgrywek ligowych, tzn.: ile będzie zawodników, tyle będzie drużyn zgłoszonych.
 
Karty kolonijne. Przypominamy iż letni obóz sportowy odbędzie się w terminie 10-18 sierpnia w Stroniu Śląskim. Dla uczniów klas sportowych obóz jest obowiązkowy, a brak udziału w obozie może skutkować usunięciem z klasy sportowej. Karty kolonijne można pobrać u swojego Trenera bądź w klubie, a oddajemy je na pierwszych zajęciach treningowych w lipcu.
 
Nowe oświadczenia. Z racji iż klub RKP ROW Rybnik przystąpił do „Programu Certyfikacji Szkółek PZPN”, wymagane są nowe oświadczenia. W przyszłym tygodniu zostaną one wydane Trenerom, zaś Trenerzy na pierwszych zajęciach letnich rozdadzą je Państwu. Oświadczenia te muszą zostać oddane do końca lipca.
 
Założenie konta w extranecie. Od sezonu 2019/2020 wszyscy zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach ligowych muszą być wprowadzeni w system extranet, a następnie w oddział szkółki RKP ROW Rybnik. Wszyscy zawodnicy od rocznika 2008 do 2012 włącznie muszą swoim Trenerom podać dane: imię i nazwisko, data urodzenia i miejsce urodzenia, nr pesel, adres zamieszkania, nr kontaktowy do Rodziców oraz adres mailowy. Na podstawie tych danych zostanie wygenerowany wniosek extranet, który Rodzice muszą osobiście podpisać. Następnie oddany wniosek zostanie zaakceptowany poprzez system. Gdy to zostanie zrobione, każdy Rodzic ma obowiązek stworzyć konto swojego Syna na portalu „Łączy nas piłka” (tylko i wyłącznie w momencie gdy jest stworzone konto extranet – nie szybciej) i zgłosić go to szkółki RKP ROW Rybnik. Mail z instrukcją został już wysłany do wszystkich Rodziców, którzy podali adresy mailowe. Termin do którego trzeba założyć konto w extranecie, a następnie na „Łączy nas piłka” to koniec czerwca.
 
Od początku sierpnia w zajęciach treningowych będą mogli uczestniczyć tylko zawodnicy, którzy będą posiadali konto w extranecie oraz zapisani w systemie certyfikacji w naszym klubie. Każdy z Trenerów będzie posiadał listę wydrukowaną z systemu. Jeśli, któryś z zawodników nie będzie „zgłoszony w klubie”, do czasu „zapisania” się i przejścia całej weryfikacji, nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach treningowych i rozgrywkach ligowych.
 
Zdając sobie sprawę z kłopotów, które mogą stąd wyniknąć informujemy iż w poniedziałek 24 czerwca od godziny 16:00 do godziny 18:15 dyżur w klubie będzie pełnił Trener Koordynator, który będzie do Państwa dyspozycji, służąc pomocą w wyżej wymienionej sprawie. W razie jakichkolwiek pytań, można się również kontaktować drogą mailową: matikurc@op.pl
Jeśli będzie taka potrzeba, będą wyznaczane dodatkowe terminy dyżurów do konsultacji i pomocy.
 
Przypominamy również o terminowych opłacaniu składek a także o wpłatach na obóz letni. (Koszt obozu to 900zł).