RKPROWRYBNIK.PL – oficjalna strona RKP ROW RYBNIK » terminarz rozgrywek



terminarz rozgrywek

TERMINARZ ROZGRYWEK RKP RYBNIK
JESIEŃ 2012r.

GRUPY:
1. Śląska Liga Trampkarzy Starszych: : R.-98 – Trener Krzysztof Skupień,
2. Śląska Liga Trampkarzy Starszych: : R.-99 – Trener Jan Janik,
3. Podokręgowa Liga Trampkarzy Starszych: : R.98-99 – Trener Andrzej Karbowniczek,
4. Śląska Liga Trampkarzy Młodszych:: R.- .-2000 RKP , Trener Tadeusz Cichecki,
5. TRAMPKARZE MŁODSI R.-2001 Trener Czesław Holona,
6. TRAMPKARZE MŁODSI „B” R.- 2002 Trener Tomasz Knapik,
7. TRAMPKARZE MŁODSI „B” R.-2003 Trener Mirosław Bogdański,
8. TRAMPKARZE MŁODSI „B” R.-2004 Trener Bogusław Lalko,
9. Grupy Przygotowawcze: Trener Przemysław Cichecki – nie biorą udziału w rozgrywkach mistrzowskich .
10.Trener bramkarzy – Remigiusz Danel,

2012

26 sierpnia (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 RKP – MOSiR Jastrzębie 11.00

29 sierpnia (środA)

Śl.L.Tr.s. 98 Odra Wodzisław – RKP 11:00

1 września (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 APN Czeladź – RKP 11.00 Przełożony na 11.09
Śl.L.Tr.m. 00 RKP – Góral Żywiec 13.00
Tr.98/99 Odra II – RKP 10.00 Przełożony na 11.09

2 września (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 RKP – APN Częstochowa 11.00

8 września (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 RKP – Rekord B.B. 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 Polonia Bytom – RKP 13.00

9 września (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 Podbeskidzie B.B. – RKP 11.00

11 września (wtorek)

Śl.L.Tr.s. 99 APN Czeladź – RKP 17.00 Przełożony z 1.09
Tr.98/99 Odra II – RKP 17.00 Przełożony z 1.09

15 września (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 Odra Wodzisław – RKP 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 RKP – Rekord B.B. 11.00

16 września (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 RKP- Piast Gliwice 11.00

22 września (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 RKP – Polonia Bytom 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 RKP – Iskra Pszczyna 13.00

23 września (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 Ruch Chorzów – RKP 14.00

29 września (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 GKS Katowice – RKP 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 Sparta Lubliniec – RKP 13.00

30 września (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 RKP- Czarni Góral Zywiec 11.00

6 października (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 Stadion Śl. Chorzów – RKP 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 RKP – MOSiR Jastrzębie 13.00

7 października (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 11.00 Górnik Zabrze – RKP

13 października (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 RKP – Ruch Chorzów 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 Podbeskidzie B.B. – RKP 13.00

14 października (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 RKP – Sparta Lubliniec 11.00

20 października (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 Podbeskidzie B.B. – RKP 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 RKP – Stadion Śl. Chorzów 13.00

21 października (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 Rekord B.B. – RKP 11.00

27 października (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 RKP – Górnik Zabrze 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 Skra Częstochowa – RKP 13.00

28 października (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 RKP – Polonia Bytom 11.00

3 listopada (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 MOSiR Jastrzębie – RKP 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 RKP – MUKP Dąbrowa G. 13.00

4 listopada (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 Stadion Śl. Chorzów – RKP 11.00

10 listopada (sobota)

Śl.L.Tr.s. 99 RKP – Raków Częstochowa 11.00
Śl.L.Tr.m. 00 APN Knurów – RKP 13.00

11 listopada (niedziela)

Śl.L.Tr.s. 98 RKP – Zagłębie Sosnowiec 11.00

Telefony do kierowców:
• Dubiel 502 735 206,
• Krzemiński 888 754 605,
• Malerczyk 600 186 154,


22/02/2012



Brak komentarzy »

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Zostaw komentarz








Copyright (c) 2011 RKP ROW RYBNIK