Relacja i zdjęcia ze szkolenia Mobilnej AMO!

3 kwietnia odbyło się kolejne szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Już po raz drugi zawodnicy z kategorii młodzik i orlik mogli zaprezentować swoje umiejętności trenerom z PZPN, którzy prowadzą szkolenie i obserwują zawodników.

Bardzo cieszy nas fakt, iż tym razem w zajęciach wzięli udział również zawodnicy z innych klubów. Ponadto udało się by w zajęciach wzięła udział niemalże cała grupa reprezentantów kadry podokręgu z rocznika 2008.

Serdecznie dziękujemy za współprace trenerom: Piotr Szwajlik – ORZEŁ Moszczenica, Ryszard Piotrowski – KS Szczerbice, Piotr Łyczko – WINNERS GOŁKOWICE, którzy wyrazili zgodę na udział w zajęciach swoich najlepszych zawodników. Poziom młodych piłkarzy był naprawdę wysoki, o czym świadczy fakt, iż 5. zawodników z naszego klubu zostało objętych ścisłym monitoringiem i obserwacją poczynanych postępów przez trenerów z PZPN.

To pokazuje, że praca wykonywana w naszym klubie przez trenerów jest dobra i możemy mieć nadzieje, że doczekamy się kolejnych kadrowiczów czy zawodników na poziomie Ekstraklasy czy I ligi – wzorem Bartosza Slisza oraz innych.