Nasz wychowanek w kadrze Polski!

Tomasz Okulicki, który przez 3 lata reprezentował nasz klub, najpierw pod okiem Trenera Bogusława Lalko, a następnie przez dwa lata przez Trenera Krzysztofa Podleśnego, przebywa aktualnie na zgrupowaniu Kadry Polski U-15, gdzie dostał powołanie od Trenera Bartłomieja Zalewskiego.
 
Tomasz aktualnie reprezentuje klub Legie Warszawa, gdzie gra w roczniku starszym, pełniąc funkcję drugiego kapitana. Tomasz od dwóch lat szkoli się w Warszawie, gdzie prócz postępów piłkarskich doskonale sobie radzi naukowo, gdyż za wybitne wyniki w nauce dostał nagrodę, w postaci stypendium Prezydenta Miasta Warszawa.
Z relacji Trenerów wiemy, iż Tomek zawsze sumiennie podchodził do swoich obowiązków, zarówno sportowych jak i naukowych. Mimo trudności, gdyż dojeżdżał na treningi z Rud (a w czasie remontu drogi podróż niejednokrotnie trwała nawet i godzinę), zawsze był obecny na treningu. Nawet wtedy gdy był powoływany na Kadrę Śląska, w ten sam dzień wracał na trening. Ciągle świadomy tego czego chce, nie odpuszczając ani na chwile, czy nauki czy to treningów. Przez ostatni rok gry w naszym klubie był regularnie obserwowany i zapraszany na testy organizowane przez Legie Warszawa. Dziś chciałoby się powiedzieć, że zbiera owoce swojej ciężkiej pracy, ale nie… On dalej ciężko pracuje, bo ma jasno określony cel.
 
Tomaszowi serdecznie gratulujemy! Trzymamy kciuki! Przesyłamy pozdROWienia! A dla wszystkich rówieśników i młodszych kolegów, niech Tomasz będzie doskonałym przykładem, że można połączyć skutecznie i na bardzo dobrym poziomie naukę i edukację sportową!