Informacje dotyczące zgłoszeń zawodników

Informujemy iż wszystkie osoby, które nie oddały deklaracji karty gry amatora, muszą to uczynić czym prędzej, składając te karty swoim Trenerom. Zaś rocznik 2006 i 2007 grupy szkolne, składają karty w klubie u Pana Prezesa bądź Pani Ewy. Przypominamy, że na podstawie ilości kart amatora będę zgłaszane drużyny, tzn.: jeśli kart amatora będzie mniej, wtedy będą zgłoszone tylko dwie, bądź nawet jedna drużyna w danym roczniku do rozgrywek.

 
W załączniku instrukcja odnośnie zakładania konta zawodnika oraz zapisu do szkółki RKP ROW Rybnik. Konto zakładają wszyscy zawodnicy od rocznika 2007 (tylko grupa szkolna) do rocznika 2012 włącznie. Aby założyć owe konto, trzeba najpierw posiadać konto w systemie extranet. Wszystkie osoby, które nie oddały jeszcze wniosku extranet, proszone są by jak najszybciej złożyć wnioski u swoich trenerów prowadzących. Powyższa informacja jest o tyle istotna iż od początku sierpnia w zajęciach treningowych będą mogli brać udział tylko ci zawodnicy, którzy będą zapisany do szkółki RKP ROW Rybnik w systemie certyfikacji. Od początku sierpnia każdy Trener będzie posiadał listę zawodników i tylko zawodnicy z listy będą mogli brać udział w zajęciach treningowych.
By założyć konto synowi, najpierw trzeba założyć konto własne, a dopiero potem konto dziecku, postępując wg instrukcji. Wszelkie pytania można kierować do Trenera Koordynatora drogą mailową: matikurc@op.pl
 
Prosimy śledzić wszelkie informacje na stronie internetowej i na profilu facebookowym, gdyż w najbliższym czasie zostaną podane terminy pierwszych zajęć treningowych a także informację odnośnie ubioru i strojów, jakie będę obowiązywały na zajęciach treningowych od nowego sezonu.